Menu

TGB Blade 550 LT-EFI 4x4, FL, black,orange,white

  • Ohodnotiť túto položku
    (0 hlasov)
Najobľúbenejšia štvorkolka v SR a ČR v predĺženom dvojmiestnom prevedení je teraz ešte atraktívnejšia vďaka novému dizajnu s ostrými dynamickými líniami. Výrazné zmeny sa týkajú prednej i zadnej časti a dávajú nové TGB Blade 550 LT ešte dospelejší a príťažlivejší vzhľad. Výrazným prvkom sú napríklad nová atraktívna LED svetlá pre denné svietenie alebo LED zadné svetlá a smerovky. Nový dizajn dopĺňajú úplne nové 14palcové hliníkové kolesá s ostro lomenými lúčmi.

Dve pohodlné sedadlá za sebou, vysoká obratnosť, príjemné ovládanie, mimoriadna odolnosť, vysoká spoľahlivosť a vynikajúci pomer ceny, kvality a úžitkovej hodnoty - to sú len niektoré z predností plne vybavenej pracovnej a pracovno-rekreačnej štvorkolky strednej triedy TGB Blade 550 LT IRS EFI 14 ". Predĺžená dvojmiestna verzia obľúbenej TGB Blade 550 IRS zvládne akokoľvek ťažkú ​​prácu, ale vďaka značnému cestovnému talentu je vynikajúci aj pre pohodlné výlety vo dvoch. Nad priemerom triedy vyniká mimoriadnou priechodnosťou terénom a nízkou spotrebou. Dostatočnú silu a rýchlosť, jednoduché a spoľahlivé štartovanie, nízku spotrebu a nárast výkonu a krútiaceho momentu nezávisle na teplote a nadmorskej výške zabezpečuje inovované elektronické vstrekovanie paliva EFI.

Vynikajúca priechodnosť terénom zabezpečuje moderné nezávislé zavesenie všetkých kolies IRS , široký rozchod , veľká svetlá výška a elektricky ovládané pripájanie náhonu predných kolies ( 2x4/4x4 ) jednoduchým stlačením tlačidla na riadidlách . V najťažšom teréne sa naplno uplatní rýchlo pracujúca elektrická uzávierka predného diferenciálu , ktorá úplne uzamkne predný náhon , takže sila motora ide súčasne na obe predné aj zadné kolesá . Pérovanie vysoko kvalitnými hydraulickými tlmičmi s progresívne vinutými pružinami a nastaviteľným predpätím možno ľahko perfektne prispôsobiť každým podmienkam , jazdnému štýlu , terénu i nákladu .

Výkonný motor modelu TGB Blade550 IRS EFI 14 " je spoľahlivý moderný kvapalinou chladený štvorventilový jednovalec SOHC s objemom 503 ccm s elektronickým vstrekovaním paliva EFI . Výkon motora ide ďalej na dvojrýchlostný heavy - duty variátor so silnou redukciou , spiatočkou , schopnosťou brzdiť motorom a minimálnymi nárokmi na údržbu , a odtiaľ krížovými hriadelmi na kolesá .

Účinné brzdy - trojkotúčový hydraulický brzdový systém s odolnými pancierovými hadičkami . Kotúč zadnej brzdy je umiestnený priamo na zadnom kardane , kde je skvele chránený pred poškodením .

Multifunkčný LCD displej prehľadne zobrazuje všetky prevádzkové informácie . Obsahuje digitálny rýchlomer , otáčkomer , palivomer , celkové aj denné počítadlo kilometrov , hodiny , počítadlo motohodín , kontrolku uzávierky diferenciálu , ukazovateľ pohonu 2WD/4WD a všetky potrebné kontrolky .

Široký výber doplnkov a príslušenstva - Ku štvorkolke TGB Blade 550 IRS EFI 14 " môžete používať širokú škálu profesionálneho pracovného príslušenstva a adaptérov , ktoré možno veľmi ľahko a rýchlo pripojiť . Medzi najčastejšie používané pracovné náradie patria prívesné vozíky , snehové radlice , trávne kosačky a mulčovače alebo kanadskej snežné pásy TJD .

K ďalším prednostiam TGB Blade 550 IRS EFI 14 " FL patrí ŠPZ v cene , vynikajúcu dostupnosť náhradných dielov .

Štvorkolka TGB Blade 550i LT IRS 14 " je homologizovaná pre 2 osoby .

Prémiová výbava Blade 550 IRS 14 " EFI Face Lift v základnej cene :

Kevlarové polepy stredových panelov , plne homologované ťažné zariadenie , elektrická uzávierka predného diferenciálu , elektrické prepínanie pohonu 2x4 / 4x4 , pancierované brzdové hadičky , nové atraktívne 14palcové 8-lúčové hliníkové disky , značkové 26 " pneumatiky , tretie svetlo v otočnej kaplnke , chrániče rúk na riadidlách , nový predný robustný rám , predný aj zadný nosič batožiny , nový design 3M polepov , naviják TGB 3000 .

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Typ motora:

štvortaktný 1valec SOHC, vodou chl. EFI

Typ valca:

Horizontálny

Objem:

503 ccm

Vŕtanie x zdvih:

92 x 75,6 mm

Zapaľovanie:

CDI

Zavesenie kolies:

Nezávislé - všetkých 4 kolies

Starter:

Elektrický

EFI systém:

38 mm difusor

Uzávierka pr. diferenciálu:

Elektrická

Maximálny výkon:

14,7kW/5500 ot./m. (ON-Road)

Batéria:

12V / 10Ah 120W

Prevodovka:

C.V.T. -variátor

Predné brzdy:

Kotúčové 230 mm

Zadné brzdy:

Kotúčové

Prená pneumatika:

AT 26x8-14

Zadná pneumatika:

AT 26x10-14

Dĺžka:

2360 mm/ 2405 s nosičom

Šírka:

1235 mm

Výška:

1250 mm

Svetlá výška:

305 mm

Suchá hmotnosť:

364 kg

Objem nádrže:

18 litrov

Farby:

Biela, Čierna, Oranžová

návrat hore

motosport-alloys k&n  ricochet  kolpin warn itpf moose-racing  ultimax   kimpex  vision-whell  kenda

Prihlásenie or Registrovať