Menu

Arctic Cat 700 H1 4x4 EFI, camo

  • Ohodnotiť túto položku
    (0 hlasov)
Obľúbená sedemstovka v maskovacej Camo farbe. Tejto všestrannej úžitkovej štvorkolke pre ťažkú ​​profesionálnu prácu, výlety, šport i zábavu s elektronickým posilňovačom riadenia dáva dravý charakter jej silný spoľahlivý motor, ktorý ide ale napriek tomu ľahko skrotiť. Automatická prevodovka Duramatic s veľkým rozsahom rýchlosťou poskytuje vynikajúcu ťažnú silu, obrovská svetlá výška a pohon 2WD/4WD s nezávislým zavesením kolies vás dostane aj na najodľahlejšie miesta. Plne vybavená všetkými modernými technológiami za dostupnú cenu vás táto sedemstovka príjemne prekvapí. Spoľahlivosť, robustnosť a úžasná terénná priestupnosť - aj preto Arctic Cat 700i PS slúži vo výzbroji armády USA.

VLASTNOSTI

motor H1-350x230Spoľahlivý jednovalec

700 H1 je agilný, kvapalinou chladený jednovalec s objemom 695 ccm s obrovskou ťažnou silou, veľkým krútiacim momentom a nízkou spotrebou. Elektronické vstrekovanie zaisťuje čisté spaľovanie s vysokou účinnosťou, okamžitú reakciu na pridanie plynu, spoľahlivé štartovanie pri každej teplote a optimálne zloženie zmesi nezávisle na nadmorskej výške.

carlisle-badlands-xtr-350x230Pneumatiky do každého terénu

Agresívna vzorka týchto univerzálnych trojplátnových pneumatík vám zaistí skvelú trakciu aj v najťažšom teréne. Vyrobené s využitím najmodernejších technológií, ponúkajú radiálne pneumatiky Carlisle Badlands XTR špičkové jazdné vlastnosti, vynikajúcu ovládateľnosť, mäkkú jazdu a vysokú životnosť.

duramatic-350x230Automatická prevodovka

Spoľahlivá automatická prevodovka Duramatic ™ je konštruovaná pre najťažšie zaťaženie. Tento robustný variátor s plynule meniteľným prevodom reaguje okamžite na zmenu otáčok, rýchlosti alebo zaťaženia motora. Prevodovku Duramatic ™ tvoria tri hlavné prvky - primárne (hnacie) spojka, sekundárne (hnané) spojka a ozubený klinový remeň, to všetko ešte doplnené o rozbehovú odstredivou spojku, vďaka ktorej tak môže byť primárna spojka neustále zopnutá, čo zmenšuje opotrebenie hnacieho remeňa. Prevodovka Duramatic ™ má polohy L / H / N / R / P (dopredná rýchlosť / redukcia / neutrál / spiatočka a parkovanie (u vybraných modelov), a podporuje brzdenie motorom z prudkého kopca.

4wd 2wd v-350x230Ľahko ovládateľná elektrická uzávierka predného diferenciálu umožňuje podstatne zvýšiť trakciu kolies v náročnom teréne, a pritom zachovať ľahké a obratné riadenie. Pri normálnej jazde v režime 4x4 sú predné kolesá poháňané cez otvorený diferenciál prednej nápravy. Ten umožňuje, aby sa v zákrutách mohla predné kolesá otáčať rôznou rýchlosťou a tým zaisťuje jednoduché a ľahké ovládanie. Zapnutím uzávierky predného diferenciálu pri zaradenom pohone všetkých kolies (4WD) maximalizujete trakciu v ťažkom, extrémnom teréne, kde by sa niektoré z predných kolies mohlo začať pretáčať. Sila motora potom ide rovnomerne na všetky štyri kolesá a to vám umožní s dôverou vyjsť, vyšplhať a zdolať akúkoľvek prekážku. Stačí len stlačiť tlačidlo.

RideIn v-350x230

Dvojité A-ramená

Chceli sme vytvoriť nezávislé zavesenie kolies s čo najmenším počtom pohyblivých dielov. Robustné vylepšené dvojité A-ramená sú vysoko efektívne v celej dĺžke zdvihu pruženia, absorbujú najtvrdšie nárazy, znižujú ovládaciu silu v riadení a pomáhajú minimalizovať nakláňanie v zákrutách.

4x4-350x230Elektricky pripojiteľný

Tento elektricky pripojiteľný pohon všetkých kolies vás dostane na miesta, o ktorých ste doteraz mohli len snívať, umožní vám lepšiu trakciu v ťažkých podmienkach a suverénnu priechodnosť extrémnym terénom. Všetky štvorkolky a Side by Side Arctic Cat sú vybavené voliteľným náhonom buď len na zadné (2WD), alebo na všetky štyri kolesá (4WD), popr. v režime 4WD s elektrickou uzávierkou predného diferenciálu. Výhodou elektricky pripojiteľného pohonu predných kolies je, že si ho môžete zapojiť kedykoľvek v predstihu tak ako chcete vy, a nie ako u automatických systémov až v okamihu, keď už sa kolesá pretáčajú. Náhon 4x4 oceníte aj v zime, kedy môžete namiesto kolies namontovať snežné pásy a premeniť tak váš stroj vo vysoko účinné snežné vozidlo.

brzdy v2-350x230

Výkonný hydraulický systém

Výkonné brzdy sú rovnako dôležité ako výkonný motor. Na hydraulické kotúčové brzdy Arctic Cat s vŕtanými kotúčmi, brzdovými strmeňmi s veľkým priemerom piestikov a značkovými pancierovými hadicami SteelFlex sa vždy môžete spoľahnúť pri posúvaní limitov vašich jazdeckých schopností.

speedrack predni v-350x230

Rýchle upevnenie príslušenstva

Nosiče batožiny Arctic Cat, to je poctivé železo, žiadny plast. Sú kvalitné, sú odolné, a majú integrované úchytné body SpeedRack umožňujúci rýchle pripevnenie príslušenstva. Na nosiči odveziete až 45 kg.

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Typ motora:

štvortaktný jednovalec, 4 ventily, SOHC, EFI

Objem:

695 ccm

Vŕtanie x zdvih:

102 x 85 mm

Zapaľovanie:

CDI

Chladenie:

kvapalinové, elektrický ventilátor

Pohon:

2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný

Prevodovka:

automatická Duramatic, L / H / N / R, brzdenie motorom

Uzávierka pr diferenciálu:

áno, elektrické ovládanie

Koncový prevod:

kardanom

Zavesenie predné:

nezávislé dvojité A-ramená

Zavesenie zadné:

nezávislé dvojité A-ramená s priečnym stabilizátorom

Pérovanie predné:

hydraulické tlmiče, päťpolohové nastaviteľné prepätie pružín

Pérovanie zadné:

hydraulické tlmiče, päťpolohové nastaviteľné prepätia pružín

Zdvih pruženia P / Z:

254/254 mm

Brzdy predné:

2x hydraulická kotúčová

Brzdy zadné:

1x hydraulická kotúčová

Pneu predné:

25 x 8-12, Carlisle Badlands XTR

Pneu zadné:

25 x 10-12, Carlisle Badlands XTR

Celková dĺžka:

2154 mm

Celková šírka:

1207 mm

Celková výška:

1219 mm

Svetlá výška:

305 mm

Rázvor:

1270 mm

Hmotnosť bez náplní:

335 kg

Palivová nádrž:

24,6 litrov

Predný nosič:

nosnosť 45 kg

Zadný nosič:

nosnosť 90 kg

Ťažná sila:

477 kg

Posilňovač riadenia:

ano, s variabilným účinkom

Tachometer/otáčkomer:

analógový/digitálny

Homologizácia:

pre dve osoby

Registračné značka (ŠPZ):

v cene skupina B (osobný automobil)

Vodičské oprávnenie:

skupina B (osobný automobil)

Výbava v cene:

posilňovač riadenia, čierne lakované hliníkové disky, poloha Parking, homologované ťažné zariadenie, navijak WARN RT 30, značkový výfuk REMUS, predný a zadný nosič SpeedRack, predný ochranný rám, pneumatiky Carlisle Badlands XTR, vysoko odolná povrchová úprava plastov s dizajnom camouflage

PRÉMIOVÉ DOPLNKY V CENE

navijak-350x230Výkonný značkový navijak

Silný navijak WARN RT30 od popredného svetového výrobcu je neoceniteľným pomocníkom kedykoľvek sa potrebujete dostať z najhoršieho, pri sťahovaní dreva alebo pre ovládanie snežnéj radlice. Funguje spoľahlivo aj pod vodou, diaľkové ovládanie má dostatočne dlhý kábel, ale čo je vôbec najlepšie: je už v cene štvorkolky!

V hodnote: 435,00 € vrátane DPH

remus-350x230Kvalita svetového výrobcu

Štýlový, vysoko kvalitný výfuk Remus z nerezovej ocele s hlbokým a sýtym zvukom dáva štvorkolkám Arctic Cat viac sily a krútiaceho momentu pri súčasnom znížení hmotnosti. Vyrobený z najkvalitnejších materiálov, je homologovaný výfuk Remus optimálnou kombináciou nezameniteľného zvuku, atraktívneho dizajnu a vysokého výkonu.

V hodnote: 125,00 € vrátane DPH

tazne-350x230Vrátane homologácie

Vášho Arctic Cata si budete chcieť užívať kedykoľvek to pôjde. Uvidíte sami. Preto sme všetky naše štvorkolky vybavili extrémne robustným homologizovaným ťažným zariadením. Pripojte za neho vozík, príves alebo závesný systém SPEEDPoint ™ a odveziete, priveziete a urobíte jednoducho všetko.

V hodnote: 55,00 € vrátane DPH

predni ram-350x230Pre štvorkolky Arctic Cat

Robustný predný ochranný rám Arctic Cat ® chráni predok vašej štvorkolky pred útokmi prírody. Vďaka kvalitnému práškovému lakovanie poskytuje štvorkolke dlhodobú ochranu.

V hodnote: 258,00 € vrátane DPH

 

ALU disky BLADZ BLK-350x230Z ľahkej hliníkovej zliatinyExkluzívny štýl, agresívny tuningový vzhľad a jedinečná konštrukčná odolnosť. Atraktívne disky Arctic Cat BLADZ Black z ľahkého hliníka odolného voči korózii v atraktívnom matne čiernom prevedení, lúče sú chránené vrstvou priehľadného laku s vysokou odolnosťou proti oderu. S offsety priamo určenými na štvorkolky a Side by side Arctic Cat poskytnú tieto robustné disky vášmu stroju jedinečné jazdné vlastnosti.

 

Media

návrat hore

motosport-alloys k&n  ricochet  kolpin warn itpf moose-racing  ultimax   kimpex  vision-whell  kenda

Prihlásenie or Registrovať