Menu

Arctic Cat 550i H1 TRV, black

  • Ohodnotiť túto položku
    (0 hlasov)
TRV 550i na predĺženom podvozku je dokonale vybavený pre profesionálnu prácu aj na víkendové úteky. U tohto modelu nechýba elektrická uzávierka predného diferenciálu, predný nosič SpeedRack alebo navijak WARN RT30 a homologované ťažné zariadenie. Ale hlavne je tu náš jedinečný systém TRV, ktorý dokáže premeniť vášho Arctic Cata v luxusný dvojsedadlový cestovný stroj, tvrdo pracujúcu štvorkolku alebo terénný pick-up s veľkou plastovou korbou. Dlhý rázvor vám navyše prináša vyššiu stabilitu a väčšiu istotu v prudkých výjazdoch.

VLASTNOSTI

motor H1-350x230Spoľahlivý jednovalec SOHC

Ťahanie ťažkých nákladov, úžasná akcelerácia, obrovský záťah. V tom sú naše motory dobré. A tento nie je výnimkou. Silný spoľahlivý motor 550 H1 je kvapalinou chladený štvortaktný jednovalec SOHC s objemom 545 ccm s elektronickým vstrekovaním paliva. To zaručuje čisté spaľovanie s vysokou účinnosťou a rýchlu reakciu na pridanie plynu.

3in1 TRV-350x230Tri štvorkolky v jednej

Jedinečný systém TRV, to sú tri štvorkolky v jednej. S namontovanou zadnou sedačkou budete vy aj váš spolujazdec luxusne cestovať prvou triedou. Stačí ale vytiahnuť iba dva čapy, zadnú sedačku bez potreby náradia ľahko vyberiete, a miesto nej môžete namontovať robustný zadný nosič SpeedRack alebo nákladné korbu s vysokou nosnosťou. Sedačka spolujazdca je v základnej výbave tohto modelu, zadný nosič Speedrack a korba idú voliteľne doobjednať.

carlisle-badlands-xtr-350x230Pneumatiky do každého terénu

Agresívna vzorka týchto univerzálnych trojplátnových pneumatík vám zaistí skvelú trakciu aj v najťažšom teréne. Vyrobené s využitím najmodernejších technológií, ponúkajú radiálne pneumatiky Carlisle Badlands XTR špičkové jazdné vlastnosti, vynikajúcu ovládateľnosť, mäkkú jazdu a vysokú životnosť.

duramatic-350x230Automatická prevodovka

Spoľahlivá automatická prevodovka Duramatic ™ je konštruovaná pre najťažšie zaťaženie. Tento robustný variátor s plynule meniteľným prevodom reaguje okamžite na zmenu otáčok, rýchlosti alebo zaťaženia motora. Prevodovku Duramatic ™ tvoria tri hlavné prvky - primárne (hnacie) spojka, sekundárne (hnané) spojka a ozubený klinový remeň, to všetko ešte doplnené o rozbehovú odstredivou spojku, vďaka ktorej tak môže byť primárna spojka neustále zopnutá, čo zmenšuje opotrebenie hnacieho remeňa. Prevodovka Duramatic ™ má polohy L / H / N / R / P (dopredná rýchlosť / redukcia / neutrál / spiatočka a parkovanie (u vybraných modelov), a podporuje brzdenie motorom z prudkého kopca.

4wd 2wd v-350x230Ľahko ovládateľná elektrická uzávierka predného diferenciálu umožňuje podstatne zvýšiť trakciu kolies v náročnom teréne, a pritom zachovať ľahké a obratné riadenie. Pri normálnej jazde v režime 4x4 sú predné kolesá poháňané cez otvorený diferenciál prednej nápravy. Ten umožňuje, aby sa v zákrutách mohla predné kolesá otáčať rôznou rýchlosťou a tým zaisťuje jednoduché a ľahké ovládanie. Zapnutím uzávierky predného diferenciálu pri zaradenom pohone všetkých kolies (4WD) maximalizujete trakciu v ťažkom, extrémnom teréne, kde by sa niektoré z predných kolies mohlo začať pretáčať. Sila motora potom ide rovnomerne na všetky štyri kolesá a to vám umožní s dôverou vyjsť, vyšplhať a zdolať akúkoľvek prekážku. Stačí len stlačiť tlačidlo.

RideIn v-350x230

Dvojité A-ramená

Chceli sme vytvoriť nezávislé zavesenie kolies s čo najmenším počtom pohyblivých dielov. Robustné vylepšené dvojité A-ramená sú vysoko efektívne v celej dĺžke zdvihu pruženia, absorbujú najtvrdšie nárazy, znižujú ovládaciu silu v riadení a pomáhajú minimalizovať nakláňanie v zákrutách.

4x4-350x230Elektricky pripojiteľný

Tento elektricky pripojiteľný pohon všetkých kolies vás dostane na miesta, o ktorých ste doteraz mohli len snívať, umožní vám lepšiu trakciu v ťažkých podmienkach a suverénnu priechodnosť extrémnym terénom. Všetky štvorkolky a Side by Side Arctic Cat sú vybavené voliteľným náhonom buď len na zadné (2WD), alebo na všetky štyri kolesá (4WD), popr. v režime 4WD s elektrickou uzávierkou predného diferenciálu. Výhodou elektricky pripojiteľného pohonu predných kolies je, že si ho môžete zapojiť kedykoľvek v predstihu tak ako chcete vy, a nie ako u automatických systémov až v okamihu, keď už sa kolesá pretáčajú. Náhon 4x4 oceníte aj v zime, kedy môžete namiesto kolies namontovať snežné pásy a premeniť tak váš stroj vo vysoko účinné snežné vozidlo.

brzdy v2-350x230

Výkonný hydraulický systém

Výkonné brzdy sú rovnako dôležité ako výkonný motor. Na hydraulické kotúčové brzdy Arctic Cat s vŕtanými kotúčmi, brzdovými strmeňmi s veľkým priemerom piestikov a značkovými pancierovými hadicami SteelFlex sa vždy môžete spoľahnúť pri posúvaní limitov vašich jazdeckých schopností.

speedrack predni v-350x230

Rýchle upevnenie príslušenstva

Nosiče batožiny Arctic Cat, to je poctivé železo, žiadny plast. Sú kvalitné, sú odolné, a majú integrované úchytné body SpeedRack umožňujúci rýchle pripevnenie príslušenstva. Na nosiči odveziete až 45 kg.

trv seat v-350x230

Samostatné sedlo spolujazdca

Luxusné samostatné sedlo spolujazdca s príjemnými madlami a pevnou opierkou chrbta umožní vám aj vášmu spolujazdcovi cestovať prvou triedou. Spolujazdec sedí na svojom vlastnom sedadle, a to vám ako vodiči dáva viac priestoru pre aktívne riadenie a vyvažovanie štvorkolky. A ak chcete, vďaka premyslenému systému TRV stačí vytiahnuť dva čapy, a zadnú sedačku ľahko bez akéhokoľvek náradia môžete vymeniť za priestorný zadný nosič so systémom SpeedRack alebo za veľkú nákladnú korbu. Jednoducho geniálne.

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Typ motora:

štvortaktný jednovalec, 4 ventily,EFI

Objem:

545 ccm

Vŕtanie x zdvih:

92 x 82 mm

Zapaľovanie:

CDI

Chladenie:

kvapalinové, elektrický ventilátor

Pohon:

2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný

Prevodovka:

automatická Duramatic, L / H / N / R, brzdenie motorom

Uzávierka pr diferenciálu:

áno, elektrické ovládanie

Koncový prevod:

kardanom

Zavesenie predné:

nezávislé dvojité A-ramená

Zavesenie zadné:

nezávislé dvojité A-ramená s priečnym stabilizátorom

Pérovanie predné:

hydraulické tlmiče, päťpolohové nastaviteľné prepätie pružín

Pérovanie zadné:

hydraulické tlmiče, päťpolohové nastaviteľné prepätia pružín

Zdvih pruženia P / Z:

254/254 mm

Brzdy predné:

2x hydraulická kotúčová

Brzdy zadné:

1x hydraulická kotúčová

Pneu predné:

25 x 8-12, Carlisle Badlands XTR

Pneu zadné:

25 x 10-12, Carlisle Badlands XTR

Celková dĺžka:

2489 mm

Celková šírka:

1207 mm

Celková výška:

1278 mm

Svetlá výška:

279 mm

Rázvor:

1473 mm

Hmotnosť bez náplní:

359 kg

Palivová nádrž:

20,1 litrov

Predný nosič:

nosnosť 45 kg

Zadný nosič:

TRV nosič, vhodný pre upevnenie Arctic Cat Cargo boxu (1436-211)

Ťažná sila:

477 kg

Posilňovač riadenia:

elektrický s variabilným účinkom

Tachometer/otáčkomer:

analógový/digitálny

Homologizácia:

pre dve osoby

Registračné značka (ŠPZ):

v cene Vodičské oprávnenie: skupina B (osobný automobil)

Výbava v cene:

oceľové disky, homologované ťažné zariadenie, navijak WARN RT 30, predné a zadný nosič SpeedRack, predný ochranný rám, pneumatiky Carlisle Badlands XTR

PRÉMIOVÉ DOPLNKY V CENE

navijak-350x230Výkonný značkový navijak

Silný navijak WARN RT30 od popredného svetového výrobcu je neoceniteľným pomocníkom kedykoľvek sa potrebujete dostať z najhoršieho, pri sťahovaní dreva alebo pre ovládanie snežnéj radlice. Funguje spoľahlivo aj pod vodou, diaľkové ovládanie má dostatočne dlhý kábel, ale čo je vôbec najlepšie: je už v cene štvorkolky!

V hodnote: 435,00 € vrátane DPH

remus-350x230Kvalita svetového výrobcu

Štýlový, vysoko kvalitný výfuk Remus z nerezovej ocele s hlbokým a sýtym zvukom dáva štvorkolkám Arctic Cat viac sily a krútiaceho momentu pri súčasnom znížení hmotnosti. Vyrobený z najkvalitnejších materiálov, je homologovaný výfuk Remus optimálnou kombináciou nezameniteľného zvuku, atraktívneho dizajnu a vysokého výkonu.

V hodnote: 125,00 € vrátane DPH

tazne-350x230Vrátane homologácie

Vášho Arctic Cata si budete chcieť užívať kedykoľvek to pôjde. Uvidíte sami. Preto sme všetky naše štvorkolky vybavili extrémne robustným homologizovaným ťažným zariadením. Pripojte za neho vozík, príves alebo závesný systém SPEEDPoint ™ a odveziete, priveziete a urobíte jednoducho všetko.

V hodnote: 55,00 € vrátane DPH

trv nosic v-350x230originál Arctic Cat ®

Zadný nosič na modely TRV. 1436-230. Zväčšuje prepravnú kapacitu vášho Arctic Cata TRV. S možnosťou pripevnenia originálneho zadného kufra TRV CARGO BOX [1436-211].

 

Media

návrat hore

motosport-alloys k&n  ricochet  kolpin warn itpf moose-racing  ultimax   kimpex  vision-whell  kenda

Prihlásenie or Registrovať